FAQ

 1. Jak zamawiać koszulki?
  1. Proszę w formularzu zamówienia wpisać swoje dane oraz informacje o tym, co chcieliby Państwo mieć namalowane i na czym. Można dołączyć plik z przykładowym obrazkiem, informacje o kolorystyce itp. Po zapoznaniu się z Państwa zamówieniem potwierdzam możliwość jego realizacji, ewentualnie doprecyzowujemy jeszcze szczegóły zamówionego obrazka lub napisu. Następnie podaję cenę i koszt przesyłki oraz orientacyjny termin wykonania.
  2. Kwotę należy wpłacić na podane konto, a następnie wysłać potwierdzenie na e-mail fabrykotki[at]gmail.com. Dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rozpoczynam realizację zamówienia.

 2. Czy farby używane do malowania koszulek i innych materiałów są trwałe?
  Do malowania ubrań używam specjalnych, niespieralnych farb do tkanin bawełnianych. Malowane koszulki są dodatkowo przeprasowywane po wyschnięciu w celu utrwalenia obrazka.

 3. Jak prać i prasować pomalowane tkaniny?
  Proszę prać je w pralce na programach dla tkanin delikatnych, w maks. 40 stopniach, na lewej stronie. T-shirt po praniu należy strzepnąć, tak aby zachował swój kształt. Zalecam prasowanie na lewej stronie lub przez szmatkę, przy użyciu średniej mocy żelazka.

 4. Czy na ubranku musi być umieszczone logo Fabrykotek?
  Tak. To mój podpis i marka. Zapewniam, że logo zawsze jest niewielkie, subtelne i umieszczone w mało widocznym miejscu, o czym można się przekonać, oglądając fotografie wykonanych prac.